Teknoloji

Alan Wake 2’nin çıkış tarihi açıklandı: Türkiye fiyatı belli oldu

 
Epic Games ve geliştirici Remedy Entertainment tarafından oyunculara sunulacak olan kaygı odaklı nişancı aksiyon oyunu Alan Wake II’nin çıkış tarihi belli oldu. Oyun, Epic Games Store aracılığıyla PlayStation 5, Xbox Series ve PC için 17 Ekim’de dijital olarak yayınlanacak.
 
Ön siparişe de açık olan oyun, standart fiyatı 599 TL’den satışta. Ayrıca Alan Wake 2 Deluxe Edition 839 TL’den ön siparişe açıldı.
 
Devam filmi bizi o karanlık atmosfere geri götürüyor
 
 
 
Karanlık bir hikayeye sahip, tek oyunculu, kaygı odaklı bir shooter aksiyon oyununda güçlü olaylar bizleri bekliyor. Alan Wake, ikinci oyunla birlikte yaşadığı gerçekliği şekillendirmek ve bu esaretten kurtulmak için karanlık bir hikayeye gerçek bir adım atıyor. Wake, bu karanlık dehşetin peşine düşerken aklı başında kalmak ve iğrençliği yenmek için çabalıyor.
 
İki farklı karakter ile oynayabileceğimiz oyunda küçük bir kasabada işlenen cinayeti araştırmaya başlar ve burada işler ters gider. Başladığımız bu olay, kabus gibi bir yolculuğa dönüşüyor. Yoğun gerilim ve beklenmedik gelişmelerle dolu bu manevi kaygı meselinde çeşitli sırları çözmeye çalışıyoruz.
 
İki farklı karakterle iki farklı dünyayı keşfettiğimiz Alan Wake 2, ekim ayında biz oyun severlerle buluşmaya hazırlanıyor.
 
Alan Wake 2 çıkış tarihi fragmanı
 
 

armutluajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etlik Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu