Haber

Ali Babacan’dan Bahçeli’ye tepki: Tek bir afet bölgesi görmeden, tek bir depremzedenin durumunu bilmeden iftira atıyor

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin bugünkü meclis grup toplantısında yaptığı konuşmaya tepki gösterdi. Babacan, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.
“OSMANİYE’DEKİ KONUTUNUZA YAKIN OLAN AZALTIN ​​SAKİNLERİ BAHÇELİ HAYIR, BİZDEN NEDEN SÖYLÜYORSUNUZ”
“Tek bir afet bölgesini görmeden, depremzedenin durumunu bilmeden züppelik yapıyor! Kendisine anlatayım: Bahçeli Bey, Osmaniye’de evinizin tam karşısında yıkılan enkazda oturanlara tuvalete gitme izni verilmedi. evinden, neden bahsediyorsun?
Gittim. Adım atmadığın ve temsilcisi olduğun memleketin Osmaniye halini gördüm. Adıyaman’ı, Kahramanmaraş’ı, Hatay’ı, Adana’yı gördüm. Hayatta kalanlarımızı dinledim. Masal anlatma, memleketin hâlini bilmeden oturduğun yerden ahkam kesme.”
BAHÇELİ, “BAŞKALARINA GÖSTERMEYECEĞİZ, İSTİSMAR REKABETİNDE DEĞİLİZ” DEDİ
Bahçeli şunları söyledi:
“Devletimiz ve hükümetimiz en alçak kampanyaları görmezden gelerek üzerine düşen görevi yapmıştır. Sayın Cumhurbaşkanımız depremin harabeye çevirdiği illerimizi ziyaret ederek incelemelerde bulunmuştur. Vatandaşlarımızla görüşmüş, sohbet etmiş, acılarını paylaşmış, gözyaşlarını silmeye çalışmıştır. Ben de titiz ve hassas kurtarma çalışmalarından kaçınmak istedim, özellikle “Cumhurbaşkanımız deprem bölgesinde olduğu için gelişmeleri Ankara’dan takip ettim. Diğerleri gibi biz de gösteri peşinde değiliz, sömürü yarışı içinde değiliz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etlik Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu