Haber

Bahçeli: Seçime kadar her türlü provokasyon beklenmeli.

mpLider Devlet Bahçeli, partisinin kümelenme toplantısında yaklaşan seçimler öncesi çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.

“İĞRENÇ OYUNU GÖRDÜK”

Mayıs ayında gündemde olan seçimler yaklaşırken bazı proje unsurlarının deşifre edilmeye başlandığını ve 2023 yılının turnusol kağıdı gibi her şeyi ortaya çıkaracağını belirten Bahçeli, “Her türlü projeyi sergilemek mümkün. Zillet İttifakı’nı destekleyen küresel emperyalizm, tüm çakallarını içimizden salmıştır.PKK’nın piyonları, dış istihbarat teşkilatlarının taşeronları, Cumhur İttifakı’nın kutlu yürüyüşünü bozmak için Zillet İttifakı’nın yanında yer almıştır. İğrenç oyunu görüyoruz” dedi.

“BU YOLCULUK İNANANLARLA DEĞİL, MÜMİNLERLE ÇIKTI”

İşte Bahçeli’nin konuşmasından satır başları; “Adım adım 2023 stratejisiyle hazırlıklar yapılıyor. Adımlarımızı atarken önümüze engeller çıkıyor. Üzüntü ve endişe yaşamadığımız müddetçe sabahın sabahı ile uyandığımız bir gün olmadı. 53 yılı geride bıraktık 53 yılı geride bıraktık siyasi mücadelemizin her aşaması geçti yürüdüğümüz her yol dikenli Bu kutlu yolculuk ikna edilenlerle değil, inananlarla çıktı.

“ZİLLET PARTİ’NİN BAZI İFLAS BAYRAKLARI VAR”

Alayına birdenbire Türk’ün gücünü göstereceğiz. Zillet İttifakı’nın vizyonsuzluğu ortada. Tekrar aday gösteremediler. Cumhurbaşkanı adayını belirleyemeyen ve yeni bir istişare süreci başlatma kararı alan Zillet partileri iflas bayrağını çekti.

“NELER OLDUĞUNU TAKİP EDİYORUZ”

Otorite açgözlülüğü onların maskesini düşürdü. Zillet İttifakı yerli veya milli değildir. MHP ne zaman suikaste uğrasa hemen bir plan devreye giriyor. MHP ile meşgul olduklarını sanıp şüphe uyandırmak isteyenler, Türk milletinin altını oymak isteyenlerdir. Olan biteni takip ediyoruz.”

ispirhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etlik Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu