Yaşam

Gülben Ergen açıkladı: Yıllarca trafik kazası diye görmezden geldim, cinayet var

Müzisyen Gülben Ergen, Gökhan Çınar’ın YouTube’da yayınladığı Katarsis programına konuk oldu. Ergen, programda hayatı boyunca yaşadığı zorlukları ve çocukluğundaki zor anları anlattı.

Anne ve babasıyla ayrılık sürecinde yaşadıklarını anlatan Gülben Ergen, “Kardeş-kardeş ilişkiniz nasıldı?” diye sordu. Soruyu yanıtladı. Ergen, “Çok güzeldi ama doyamadım. Ben 18 yaşındaydım, ağabeyim 23 yaşındaydı. Kardeşim çok güzeldi, ölmek olabilecek bir şey değildi. Bu kadar çok hayal kurmak hayale dönüştü.” çöp… Babamın ölümü bir darbe oldu. Babamı kaybettiğimde her kız çocuğu gibi ben de üzüldüm ama kardeşimi kaybettim.” “İç dünyamı kaybettiğimde toparlayamadım” dedi.

‘KARDEŞİMİN EN YAKIN ARKADAŞI YANLIŞLIKLA KARDEŞİMİ VURDU’

Ergen, daha önce yaptığı “Kardeşimi küçük yaşta trafik kazasında kaybettim” şeklindeki açıklamasının doğru olmadığını belirtti. Ergen, kendisi 18, kardeşi ise 21 yaşındayken en yakın arkadaşı tarafından kazara öldürüldüğünü söyledi.

Şarkıcı şunları söyledi:

“Yıllarca ‘Trafik kazasında kaybettim’ diye görmezden geldim. Kardeşimin en yakın arkadaşı kazayla vurdu. Demek bir cinayetimiz var. Sarhoştu, bağırıyordu, ‘Rıfat’ diye seslendi ve ‘ Meşgulüm’ dedi. ‘Haydi, beş dakika bak’ dedi. “diyerek birini vurdu. Abim düştü, çocuk babamın yanına gitti ve ‘Mazhar amca, Rıfat’ı ben vurdum’ dedi. Onu birlikte yerden kaldırdılar, götürürlerken kardeşim öldü. Çocuğun cehaleti ya da alkolü tüm kötülüklerin anasıdır.”

Merminin kardeşinin aort damarına isabet ettiğini belirten müzisyen, “Adını vermek mümkün değil. Bir mermi aort damarına isabet etti. 3 santimetre aşağısı ve 3 santimetre yukarısı öldürmüyor ama oraya çarptı. Bunu annem ve ben duyduk. , evden çıktık, gittik… İnanılır gibi değil.” “Çok üzücü. Üç yıl sonra babam vefat etti. Bu çok tuhaf bir yük” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etlik Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu