Haber

İBB burs başvuruları ne zaman açıklanacak? İBB burs başvuru sonuçları ne zaman, hangi tarihte açıklanacak?

İBB burs müracaatları ne vakit açıklanacak? Sorusu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından sağlanan bursa müracaat yapan bireyler tarafından sıklıkla arama motorları üzerinde araştırılıyor. Bu haberimizde İBB burs müracaatları için müracaatta bulunan öğrenciler başta olmak üzere birçok kişinin merak ettiği İBB burs müracaatları ne vakit açıklanacak? Sorusunu ve İBB burs müracaat sonuçları ne vakit, hangi tarihte açıklanacak? Sorusunu yanıtladık. Pekala, İBB burs müracaatları ne vakit açıklanacak? İBB burs müracaat sonuçları ne vakit, hangi tarihte açıklanacak?

İBB BURS MÜRACAATLARI NE VAKİT AÇIKLANACAK?

Konu hakkında İBB tarafından gerçekleştirilmiş resmi bir açıklama bulunmuyor. Ancak, geçtiğimiz sene 22 Ekim’de son bulan müracaatların akabinde sonuçlar 23 Kasım tarihinde açıklanmıştı. Bu yıl için ise birebir hafta içerisinde açıklanması öngörülüyor. Mevzu hakkında gelişme olduğunda haberimiz güncellenecektir.

İBB BURS MÜRACAATLARI NASIL ÖĞRENİLİR?

İBB tarafından müracaatların sonuçlanmasının akabinde, müracaatta bulunan adaylar sonuçları gencuniversiteli.ibb.istanbul adresinden sorgulama yaparak öğrenebilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etlik Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu