Haber

Kurtlar Vadisi dizisi hakkında dudak uçuklatan itiraf! Ancak elinin tersiyle itti.

Yıllardır giyilemeyen ve üzerinden ne kadar zaman geçerse geçsin gündemden düşmeyen yapımlardan biri olan Kurtlar Vadisi hakkında seyircinin ilk kez duyacağı bir gerçek ortaya çıktı. Bilindiği üzere ‘Polat Alemdar’ karakteriyle dizi hayranlarının hafızasında kalıcı bir iz bırakan Necati Şaşmaz, yediden yetmişe geniş bir hayran kitlesi kazandı.

Ancak Necati Şaşmaz’dan önce ‘Polat Alemdar’ rolüyle kamera karşısına çıkma teklifini Çılgın Bediş ile tanınan Cenk Torun’a yaptığı öğrenildi. Yıllar sonra samimi bir itirafta bulunan Cenk Torun, askere gitmeden bir süre önce kendisine Kurtlar Vadisi projesi teklif edildiğini ancak kabul etmediğini açıkladı.

”Mafya dizisi tutmaz sandım”

Ünlü oyuncu bu teklifi onaylamamasını “Hayatımın hatası, en büyük pişmanlığım” olarak yorumladı. Cenk Torun, “Askere gitmeden önce Kurtlar Vadisi dizisinde Polat Alemdar karakterini oynamak için teklif aldım ama kabul etmedim. En büyük pişmanlığım hayatımın hatası diyebileceğim bir iş oldu. olsaydı güzeldi.

Mafya dizisi tutmaz sanmıştım. O zamanlar yakışıklı genç roller bana yapışmıştı. Açıkçası benden nasıl mafya olur diye endişelendim.”açıklama yaptı

ikizdereajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etlik Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu