Yaşam

Oğlaklar Toplanıyor! Aralık’ta Doğan Oğlak ile Ocak’ta Doğan Oğlak Arasındaki Fark Nedir?

Oğlaklar işkolik ve mükemmeliyetçidir, destanı daha önce kesinlikle duymuşsunuzdur. Peki, her Oğlak prensipli, sorumlu olmak zorunda mı? Tabii ki hayır! Astrolojinin gizemi, doğduğunuz aya göre yorumlanan burç özelliklerinizde saklı. Oğlakların hepsi çalışkan değildir, tembel olmayı sevenler olabilir.

22 Aralık – 20 Ocak ortasında doğan Oğlak burcunun özelliklerine doğdukları aya göre bakalım…

1. Gezmeyi seven, hafta sonlarını temizlikle geçirmeyi sevmeyen ve eve iş getirmeyi sevmeyen Oğlaklar Aralık ayında doğarlar.

  • Oğlaklar, sorumluluklarına karşı saplantılı bir sahiplik duygusu geliştirebilirler. Bu cümle yanlış olmasa da doğru olduğunu da söyleyemeyiz. Çünkü Aralık ayında doğan Oğlak kadar tembelliğe düşkün başka bir örnek yoktur.

  • Aralık ayında doğan oğlaklar, Ocak ayında doğanlara göre daha az çalışır ve daha çok seyahat eder. Bir önceki burcun özelliklerini taşıyan Aralık Oğlakları daha çok Yay burcuna benzer.

2. Aralık ayında doğan Oğlaklar çok kolay arkadaşlık kurabilirler.

  • Ocak ayında doğan bir Oğlak, arkadaşlık çıkarlarını gösterecek ve sır saklayacaktır. O sağduyulu ve sakin. Pense bile konuşamıyorsun, hadi söyleyelim.

  • Aralık ayında doğanlar, boşboğazlık düzeyinde konuşkandır. Herhangi bir bahiste konuşabilir ve paylaşabilir. Kısa sürede arkadaş edinir.

3 Ocak’ta doğan Oğlak, yalnız ve sessizdir.

  • Oğlakların genellikle iş hayatındaki başarılarıyla yalnızlıklarını bastırdıklarını söylerler ama bu kadar da değil. Ocak doğumlu Oğlaklar çalışmayı sever. Fedakarlıklarıyla kazandığı ödüllerle gurur duyuyor. Başarı onun yaşam amacı, yaşama isteğidir.

  • Bu nedenle sosyal bağlarından vazgeçer. Yalnız olabilir ama bu onu uygun bir gözlemci yapmıştır.

4. Aralık ayında doğan oğlakların çok geniş bir çevresi vardır.

  • Aksine, Aralık ayında doğan Oğlaklar oldukça sosyaldir. Her yerde tanıdıkları var. Yolda belediye başkanı gibi selam vererek yürüyor.

  • Çevresinin saygısını kazanmıştır.

5. Ocak ayında doğan Oğlaklar kişiseldir. Aralık doğumlu Oğlak ise grup insanıdır.

  • Oğlak deyince akla statü gelir. Ocak doğumlu Oğlaklar kişisel başarının tadını çıkarır. Yeterince yalnız çalışıyor ve kendine yatırım yapmayı seviyor.

  • Aralık ayında doğan oğlaklar iletişime açıktır. Bir ekibi organize edebilir ve yönetebilir. O bir paylaşımcıdır.

Hangi Oğlak burcusun? Yorumlarda buluşalım…

cat-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etlik Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu