Teknoloji

Xbox Series S Design Tost Makinesi Gelebilir

Xbox Serisi konsollar 2020 yılının Kasım ayında lanse edildi. Hem donanım hem de yazılımsal anlamda pek çok yeniliği beraberinde getiren bu konsolların ardından Microsoft, Xbox Series X tasarımıyla da ilgi çekici bir ticari çalışmayı hayranların beğenisine sundu. Bu çalışmayla ilgileniyorsanız ve tek bir formdaysanız, muhtemelen Xbox Series S tasarımlı tost makinesikoymayı da düşünebilirsiniz.

Xbox Series S Design Tost Makinesi Görüntüleri Sızdı

Geçtiğimiz günlerde Fransız sitesi Xbox Squad tarafından keşfedilen görüntülere bakılırsa Microsoft, şimdi de Xbox Series S tasarımına sahip lisanslı bir tost makinesi hazırlıyor. Fiyat etiketinin 60 dolar olacağı söylenen makinenin ayrıca üç farklı modu, kaymaz ayaklıkları ve ekmeğin içeriye sıkışmasını önleyen bir fonksiyonu olacağı belirtiliyor. Ancak yine konsolda olduğu gibi dairesel bir havalandırma sistemi de bulunacak.

Söz konusu tost makinesinin, yılın ilerleyen zamanlarında piyasaya sürülecek yeni bir Xbox reklam serisinin ilki olacağı söyleniyor. Öyle ki markalı saklama kutuları, RGB mouse pad’ler, erişte çorbası kaseleri ve daha birçok ürün üretilecek.

Son olarak 2021 yılında piyasaya çıkan Xbox Series X tasarımına sahip küçük buzdolabının Ukonic ortaklığıyla üretildiğini söyleyelim. On iki adet metal kutu içecek koyabileceğiniz parça ayrıca USB girişi ve DC güç adaptörü ile birlikte geliyor. Böylece hareket halindeyken küçük buzdolabını kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etlik Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu