Yaşam

Yalıçapkını Ferit Özlüyor ‘Antep Fıstığı’ dün akşam yayınlanan bölüme yorum yağdı

Geçtiğimiz Cuma günü Cumhurbaşkanlığı Özel Yayını nedeniyle yayınlanamayan Yalıçapkını, yoğun seyirci ısrarı nedeniyle Salı akşamı yeni bölümünü verdi. Haftalardır dram ve gözyaşı dolu olan Kingfisher’ın son bölümü izleyenlere beklemeye değer dedirtti. İşte yalıçapkını’nın yorumları…

Star TV ekranlarında yayınlanan ve tartışmaya yol açan Yalıçapkını geçtiğimiz Cuma günü Cumhurbaşkanlığı Özel Yayını nedeniyle yayınlanamadı.

İzleyicilerin yoğun talebi üzerine bu hafta hem Salı hem de Cuma günleri yayınlanacak olan Kingfisher bölümü çıtayı yepyeni bir boyuta taşıdı.

Ferit ile Seyran’ın boşandığını izlediğimiz bölümde Ferit’in aşktan deliye dönmesi ve önüne gelene karşı yargısı keyfimizi ikiye katlarken Seyran’ı görmek için konaktan kaçması herkesi ağlattı.

Yalvarış ve yalvarışlarıyla Kazım’ı bile Seyran’ı görmeye ikna eden Ferit, bu hareketiyle bile gönlümüzü fethetti ama asıl bomba bölüm sonunda gizlendi.

Abi’nin Suna’yı, Ferit’in Seyran’ı özlediği bölümün sonu seyircilerin haftalardır yaşadığı dramın değdiğini gösterirken, sosyal medyadan yorumlar yağdı!

İşte Yalıçapkını’nın son bölümünden gelen yorumlar:

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

?

Kingfisher’ın son bölümünü nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etlik Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu