Yaşam

İyilik 19. Bölüm İzleme Ekranı: İyilik Son Bölüm Tek Parça Full İzle

FOX’un büyük ilgi ile takip edilen dizilerinden İyilik, dün akşam yeni bölümü ile ekranlara geldi. İyilik’in başrollerinde Hatice Şendil, Sera Kutlubey ve İsmail Demirci yer alıyor. Dizinin son kısmında yaşananlar ise herkesi ekran başına kilitledi.  Yeterlilik son kısmı kaçıranlar yahut yine izlemek isteyenler için; Güzellik 19. kısım izleme ekranı..

FOX ekranlarının beğenilen dizilerinden Düzgünlük, dün akşam izleyicisi ile buluştu. İyilik’in dün akşam yayınlanan yeni bölümünde yaşananlar ise herkeste merak uyandırdı.

İyilik Son Bölümde Ne Oldu?

Murat, Melis ile evlenebilmek için Neslihan’dan boşanmayı göze almıştır. Murat, onu çocukları ile tehdit eder. Meskenden kovulan Neslihan, Nehir’in babasıyla gitmesine engel olamaz. Murat, Batu’yu da yanına almak ister. Neslihan, çocuklarını kaybetmekle karşı karşıyadır. Tüm bunlar yaşanırken Şahika hastaneye kaldırılır ve durumu ciddidir. Neslihan bir yandan ailesiyle bir yandan da Murat ile uğraşmaktadır. Poyraz, hiç beklemediği bir anda Neslihan’a evlenme teklifi eder. Neslihan, Poyraz’ın teklifini kabul edecek midir?

İyilik 19. Kısım İzleme Ekranı

İYİLİK SON KISIM TEK MODÜL FULL İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etlik Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu