Haber

Havza Belediyesi Kırsal Mahallelerde Asfalt Çalışmalarına Devam Ediyor

Havza Belediyesi’nin kırsal kesimde başlattığı asfalt çalışmaları devam ediyor.

Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Yeşilalan Mahallesi ve yerleşkelerindeki kontak yol sathi kaplama ve asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında ilgililerden bilgi aldı.

2023 yılı çalışma programı kapsamında çalışmalara devam ettiklerini belirten Özdemir, “Dereköy, Kale, Kamlık, Demiryurt ve Güvercinlik mahalleleri ile Kamlık, Beyköy mahallelerinin sathi kaplama asfaltlama çalışmalarını tamamladık. ” Çalışma programımızı tamamlamak için yarıyıla başladık. Tüm çabamız ve çabamız, Türkiye Yüzyılı vizyonumuz çerçevesinde kırsal mahallelerimizin yaşam standartlarını yükseltmektir. Vatandaşlarımıza hayırlı olsun.” dedi.

Yeşilalan Mahalle Muhtarı Şerif Altınışık ise yol çalışmalarından dolayı Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e teşekkür ederek, “Yapılan çalışmalarla mahallemizdeki yerleşkelerin iletişim yolları daha kullanışlı ve sağlıklı hale geldi. Emeklerinden dolayı Sayın Belediye Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyorum. çalış. Allah kolaylaştırdı. ver.” söz konusu.

Yol çalışmaları tamamlanan Demiryurt Mahallesi sakinleri de çalışmalardan memnun olduklarını dile getirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Etlik Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu